Yazı Şekilleri, İşaretleri, Karakterleri

İnternet ortamında paylaştığınız tüm yazı, resim, haber ve içeriklerinize zenginlik katacağını düşündüğünüz, değişik yazı karekterleri, şekilleri, ifadeleri ve işaretleri artık tek tek arama motorlarında aramanıza gerek yok. birNC; tüm değişik, yazı, şekil, ifade ve karekterleri sizin için bir arada topladı.

a b c d e f g h ij kl m n o p q r s t u v w x y zá b ć d é f g h í j k l m ń ő p q ŕ ś t ú v w x ý ź Á ß Č Ď Ĕ Ŧ Ğ Ĥ Ĩ Ĵ Ķ Ĺ М Ń Ő Р Q Ŕ Ś Ť Ú V Ŵ Ж Ŷ Ź zʎxʌnʇsɹbdouɯlʞɾıɥƃɟǝpɔqɐ✖ ✗ ✘ ♒ ♬ ✄ ✂ ✆ ✉ ✦ ✧ ♱ ♰ ♂ ♀ ☿ ❤ ❥ ❦ ❧ ™ ® © ♡ ♦ ♢ ♔ ♕ ♚ ♛ ★ ☆ ✮ ✯ ☄ ☾ ☽ ☼ ☀ ☁ ☂ ☃ ☻ ☺ ☹ ۞ ۩ εїз ☎ ☏ ¢ ☚ ☛ ☜ ☝ ☞ ☟ ✍ ✌ ☢ ☣ ☠ ☮ ☯ ♠ ♤ ♣ ♧ ♥࿂ ე ჳ ᆡ ༄ ♨ ๑ ❀ ✿ ψ ♆ ☪ ☭ ♪ ♩ ♫ ℘ ℑ ℜ ℵ ♏ η α ʊ ϟ ღ ツ 回 ₪ ™ © ® ¿ ¡ № ⇨ ❝ ❞ # & ℃ƺ ◠ ◡ ╭ ╮ ╯ ╰ ★ ☆ ⊙¤ ㊣★☆♀◆◇◣◢◥▲▼△▽⊿◤ ◥

® Marka İşareti © Copright İşareti ★ Yıldız İşareti ♥ Kalp İşareti gibi çok kullanılan ve İnternet'te aranan bu ve benzeri bir çok sembolleri artık tek bir yerde bulabilirsiniz. Alın, kopyalayın ancak aceleniz olsa da web sitemizde en az 1-2 sayfayı dolaşıp birNC İletişim Formu sayfamıza teşekkür mesajı göndermezseniz haram olsun şekiller :)


Web Tasarım Ajansı birNC sizler için hazırladı.


Sonraki Haber  Marka İşaretleri
 

Ana Menüye Dön