Web Tasarımı Nedir? En Genel ve Doğru Web Tasarımı Tanımı

birNC'ye göre Web Tasarımın En Doğru Tanımı
Web tasarımı; işletme amaçlarına ulaştırmayı sağlayacak mübadeleleri gerçekleştirmek üzere ihtiyaç karşılayacak ürünlerin, hizmetlerin, fikirlerin geliştirilmesi, fiyatlandırılması tutundurulması ve dağıtılmasına ilişkin planlama ve uygulama sürecinin vitrin edilmesidir.

Bir markayı temsil eden web sitesi tasarımı, sadece üretilmiş hizmet, ürün ve fikirlerin üreticiden tüketiciye şık ve modern bir şekilde gösterilmesi olmadığı gibi; üretim öncesinden başlayan tüm faaliyetlerin satış ve satış sonrası olmak üzere üç ayrı aşamada birbirini tamamlayan çabaların da tanıtıldığı bir kimlik olduğu yadsınamaz. İşletmelerde kullanılan bu geniş kapsamlı tanıma göre web tasarımı özelliklerini şöyle sıralayabiliriz.


 Web tasarım hizmeti, firma ya da markanın istek ve ihtiyaçlarının karşılanmasına yöneliktir.
 Web tasarımı ürünler, hizmetler ve düşüncelerle ilgilidir.
 Web tasarımı doğru hedef kitlesine hitap eder.
 Web tasarımı konsepti, sürekli değişen rekabet koşullarında yerine getirilir.
 Website tasarımı kurumsal kimliğinizin aynasıdır.


Web tasarımı, sadece bir malın reklamı veya satışı olmayıp, daha üretim öncesinde mamulün düşünce olarak planlanıp, geliştirilmesinden başlayarak fiyatlandırılması, tutundurulması ve dağıtılmasıyla ilgilidir.

birNC, ülkemizde faaliyet gösteren tüm işletmelere yönelik kurumsal web tasarım hizmeti vermektedir.

İstanbul lokasyonlu web tasarımı firmaları arasında butik hizmet olarak site geliştirme faaliyetlerini sürdüren birNC, web tasarımı yaklaşımı, özgün ve profesyonel çizgisiyle rakiplerinden sıyrılarak hizmet verdiği tüm işletmelere de farklılığını hissettirmektedir.

birNC, web tasarımı projeleriyle hizmet verdiği işletmelerin internet durum analizlerini yaparak, derin ar-ge çalışmalarıyla belirlenen web ihtiyaçları doğrultusunda profesyonel olarak web sitesi projeleri hazırlar. İşletmelerin kurumsal kimlik rehberliklerini üstlenir, marka danışmanlık hizmetlerini verir ve internette, işletmeleri güçlü konuma getirir. 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

birNC'nin birbirinden özel ve faydalı web tasarım yazıları keşfedilmeyi bekliyor... 


 Web Tasarım Fiyatları - Web Sitesi Ücretleri Hakkında    Tüm Web Tasarım Yazıları
 

Ana Menüye Dön