Sunum Sistemi


birNC'nin Web Sayfası Proje Sunum Sistemi

birNC web sitesi projelerinde hazırladığı tüm özel web tasarımları "Web Tasarım Sunum Sistemi" ile müşterisinin beğenisine sunmaktadır ve yazılım aşamasına geçilmesi için müşterisinden onay almaktadır.

• birNC, web sayfası projenizin anasayfa arayüz tasarımının ve alt-iç sayfa tasarımlarının sunumu için web sitemizin "E-Bülten" alanından e-mail adresinizle sistemimize kaydınızı yapar ve size özel "Müşteri No" verir. birNC, mevcut müşteri kaydınızı onayladığında web sitesi proje sunum sistemimize dahil olursunuz.

• "Müşteri No" ve kayıtlı "E-Mail" adresiniz ile "İşim Ne Durumda" alanından sistemimize giriş yaparak firma adınıza oluşturulan özel sayfamızda web sitesi projenizin "Web Sitesi Tasarımı, CSS, HTML, Web Yazılım, Admin Paneli, Site İçeriği" aşamalarını %'lik oranlarıyla takip edebilirsiniz.

• Firma adınıza oluşturulan web sitesi proje takip sayfanızda "Proje İletişim Mesajlaşma" uygulamamız vardır. Bu uygulamayla web sayfası projenizin her aşamasında öneri ve görüşlerinizi müşteri temsilcimize iletebilir, müşteri odaklı butik web tasarım hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

Ana Menüye Dön