Profesyonel Web Tasarım Fiyatları Hakkında

Web Sitesi Tasarım Ücretleri Hakkında
Web tasarımları faaliyet gösterilen alanda ürün ve hizmetlerin tanıtılmasında en etkili ve kolay yöntemdir. Ancak bir o kadar da titizlik ve akılcı yöntem gerektirdiği muhakkak.

Ne yapacağını, nasıl adımlar atması gerektiğini iyi bilen işletmeciler her zaman rakipleri ile aralarında hatırı sayılır bir fark bırakmaktadırlar. 
Dolayısıyla da tercih edilen tasarımlar aynı zamanda reklam için yapılan çalışmaların kaderini de belirlemektedir.

Yapılan onca çalışmanın beyhude bir çaba olmaması için de doğru, nitelikli ve en akılcı yöntemin uygulanması gerekmektedir. Bunun için de en iyi seçenek kaliteli bir web sitesi tasarım ajansından profesyonel web tasarım hizmeti almaktır. O halde şimdi profesyonel web tasarım fiyatlarına bir göz atalım.


Web Tasarımında Fiyatları Etkileyen Faktörler

Web sitesi tasarım fiyatlarını etkileyen birçok faktör ve kıstaslar bulunmaktadır. Bunların başlıcaları öncelikle hazır web tasarım ve özgün web tasarım seçeneklerine göre değerlendirilmektedir. Elbette ki fiyat ve kalite her daim doğru orantılı olmak zorundadır.

Zira; kaliteli bir iş için harcanan emek ile sıradan bir işe harcanan emek ve zaman bir tutulamaz. Dolayısıyla internet dünyasının avantajlarının farkında olan ve daha kaliteli hizmet sunarak büyümeyi hedefleyen kişi ya da işletmecilerin ilk tercihi her zaman özgün yani profesyonel web tasarımları olmak zorundadır. Çünkü hazır web siteleri ekonomik ve içerik değiştirmeye izin verir ancak tasarım değiştirilmesi hususunda esnek değildir. Ayrıca, hem zaman ve para, hem de prestij kaybına neden olmaktadır.

Profesyonel web tasarımlarının düzenlenmesi ihtiyaca göre tamamlanmaktadır. Bunların içerisinde genellikle, (grafik, menü uygulamaları, veri tabanları, fotoğraflar, uygulamalar, animasyonlar, videolar, güvenlik sertifikaları, bant genişliği, mail hacmi, iletişim vb. gibi) hizmetler sunulmaktadır. Verilen hizmete göre uzun vadede tamamlanmaktadırlar. Haliyle fiyat aralığı da her web site tasarımına göre değişim göstermektedir.

Piyasaya Şöyle Bir Göz Atalım

Profesyonel web tasarım fiyatlarına ilişkin olarak internette küçük bir gezinti yapmamız halinde göreceğiz ki, tasarım fiyatlarının çoğu yerde paketler halinde hizmete sunulmaktadır. Bunların ekonomik paket (bunlar hazır web tasarımları oluyor) ve profesyonel paket (html, yönetim panelli sayfalar, iletişim formu, Google Maps vs. hizmetler barındıran özgün web tasarımlarıdır) halinde satışa sunulduğunu görüyoruz. Piyasada ki kurumsal hazır web tasarım paketlerinin 750 TL ila 2.500 TL arasında değişim gösterirken profesyonel web tasarım projelerinin ise 2.500 TL ile 10.000 TL arasında değiştiğine şahit oluyoruz.

Sizin İçin En Uygun Tasarım Hangisi

Site yapımında ki en önemli aşama aslında hangi web tasarımı paketinin uygun olduğudur. Önce faaliyet alanına göre ihtiyaçlar belirlenip daha sonra da bütçeye göre hangi paketin uygun olduğuna karar verilir. Bu paketleri kısaca inceleyelim.

Profesyonel web tasarım; kurumsal firmaların her zaman ilk tercihidir, cep telefonu ve tablet bilgisayarlarla uyumludur.

E-Ticaret Web Tasarım; ticari faaliyet gösteren firmaların ürün satışı ve tanıtımları için tercih ettikleri tasarım paketleridir.

Tek Web Sayfaları; daha çok alan adının başkaları tarafından kullanmasını istemeyen ve sayfayı bir süre boş bırakanların tercihidir.

Ekonomik Web Sayfaları; yukarıda da değindiğimiz gibi hazır web tasarım şablonlarıdır. Ciddi platformlarda özellikle de rekabet ortamında pek tercih edilmez.

Değerli kullanıcılar, birNC sizlere profesyonel web tasarım alanında da uygun fiyat seçenekleri, kaliteli ve özgün tasarım anlayışı ile projelerinizin brief aşamasından test aşamasına kadar titizlikle tamamlamayı garanti etmektedir. Unutmayalım ki, profesyonel bir web tasarım firması tarafından alınan hizmet, her daim popülarite kazandıran çağdaş bir reklam aracı olmuştur.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

birNC 'nin profesyonel web tasarım konularıyla ilgili faydalı yazılarını keşfedin... 


 İyi Bir Web Tasarımı Nasıl Yapılır ve En İyisi Nasıl Olmalı?    Tüm Web Tasarım Yazıları
 

Ana Menüye Dön