Kurumsal SEO


birNC'nin SEO hizmetinde sırasıyla aşağıdaki stratejiler uygulanır. SEO çalışmasının etki süresi 1-6 ay arasıdır. 1. sayfa garantilidir.

• Web Sitesi Durum Analizi - Web Sitesi İhtiyaç Analizi - Strateji
• Anahtar Kelime Analizi - Rakip Analizi - Backlink Analizi
• Strateji - Site İçi SEO Optimizasyonu - Site Dışı SEO Optimizasyonu
• Uygulama - Markalaşma - Rapor - MUTLULUK

Sonuç
SEO Hizmeti = Yeni Müşteriler | Bol Kazanç | Güçlü Marka

birNC'ye göre tüm web sitelerinde, arama motorları tarafından belirlenen ve titizlikle uygulanması gereken SEO normları vardır. Anahtar kelime bazlı SEO başarısı sağlanabilmesi için web sitesi alt yapılarında uygulanması gereken temel kurallar aşağıda belirtilmiştir.

Unutmayınız; web sitesi SEO çalışmasına önce ALFABE'den başlamalıyız!

SEO Alfabe:
Dahili/Harici Linkler, Meta Taglar, H Tagları, Resim Alt Tagları, Resim Ölçüleri, W3 Standartları, Java/CSS Sıkıştırma, Sitemap ve Robots.txt, Kaliteli Server ve Favicon Unsurları, Arama Motoru Kayıtları, HTML5/CSS3 Normları, Mobil Uyumluluk/Hız/Yavaş Etiketi, Title-Keywords-Description Kriterleri

İstanbul'un kurumsal SEO Ajansı birNC olarak internette marka otoritenizi sağlamaktan Google ve tüm arama motorlarında bulunabilirlilik oranınızı artırmaktan, rakiplerinize karşı marka değerinizi düşürmeden üstünlük kurmanızdan, yani kısacası; kazançlarınızı artırmanızdan bahsediyoruz.

İleri düzey SEO yöntemleriyle birNC, yalancı backlink ve hitlerle, geçici arama motoru optimizasyonu tekniklerinden uzak, kalıcı ve organik SEO stratejileriyle kurumsal SEO ve markalaşma çözümleri sunar.


 

Ana Menüye Dön