Kurumsal Kimlik Tasarımı


birNC Ajans;
• Kalite ve güven unsurlarını firmayla özdeşleştiren kurumsal kimlik tasarımı anlayışıyla özel bir marka itibarı oluşturur.
• Kurumların, ticari müesseselerin, vakıfların ve resmi çalışan tüm firmaların kurumsal kimlik karmaşasını yok eden görsel-yazılı ürünler bütünlüğünü oluşturur.
• Tasarım konsept çalışmalarında karışıklıktan uzak durur. Müşterilerine, sade ama gururlu kurumsal kimlik tasarımları sunarak modern ve güçlü bir imaj yüklemeye çalışır.
• Firmaların kurumsal kimlik tasarımlarına ve tüm yazılı-görsel iletişim düzenlerine bütünlük kavramını yerleştirerek hedef kitlesi karşısında etkin olmasını amaçlar.

Logo ve Amblem Tasarımı

birNC Ajans; logo ve ablem tasarımlarında çalışmanın "hikayesini, teknik bilgilerini, ölçüleri, kullanım alanlarını, farklı renk ve zeminlerde kullanımını, boyutlar ve renk" çalışmalarının tamamını PDF formatında müşterilerine teslim eder.

Resmi-Matbu Evrak Tasarımı

birNC Ajans; resmi-matbu evrak tasarımları olarak "Fatura, Makbuz, Kartvizit, Antetli Kağıt, Diplomat Zarf, Torba Zarf, Cepli Dosya, CD-Cd Kapağı-Cd Etiketi, Tabela, Yönlendirme Levhaları, Bayrak-Flama, Tebrik Kartları, E-Mail İmza, Kaşe, Teklif Metni Konsepti, Web Sitesi Slider ve Sosyal Medya Banner, Katalog, Broşür, Promosyon Ürünler (Ajanda, Takvim, Saat)" çözümleri sunar ve çalışmaların tüm hikayesini PDF formatında müşterilerine sunar.
 

ozel-teklif-al
  

Ana Menüye Dön