İstanbul'da Web Tasarım Sektörü ve Rekabet Analizi

Web Tasarım Rekabet Durumunun İstanbul Ayağı
İstanbul’da web tasarım sektöründeki rekabeti anlamak aslında çok basittir. Bunun için özellikle Google'da ilk sayfaya çıkmak için verilen sıralama yarışını (savaşını) incelemeniz yeterlidir. Yandex, Bing  vb. önemli arama motorlarında da firmalar arasındaki bu rekabeti sezinlemek çok kolay.

İstanbul Web Tasarım Sektöründe Son Sözler Başlangıçta Söylenmeye Başladı

Web tasarımı dünyasında bir pasta var ve bu pasta İstanbul'da faaliyet gösteren firmaları temsil eden kişilerin kültürüne, beklentilerine, amaçlarına ve hedefleri doğrultusunda tercih ettikleri web ajanslarına göre dağılıyor. Ancak aynı kurumsal amaç ve beklenti paralelliğinde tercihlerin kaliteyi yansıttığını söylemek mümkün değildir.

Web projelerindeki maliyetler yani bütçe, bilişim şirketlerinin müşteri adayları açısından birinci önem sırasında zaman zaman ise ikinci sırasında yer almaktadır. 


Önce Para Diyen Web Tasarım Firmalarının Stratejisi

Paket web tasarım hizmeti sunan firmalar hazır tamplate şablonlar, temalar, kopya tasarımlar vb. stratejilerle özel web sitesi tasarımı konsepti çizgisine sahip web firmalarının harcadığı zamanı bu şekilde kazanarak, web tasarım projesi fiyatları bakımından inanılmaz indirimlerle bu rekabet içerisinde yer alıyorlar. 

Hedef web tasarım müşterilerinin ihtiyaçlarını bir başka müşterilerine sundukları aynı web tasarım şablonlarıyla sağlayarak hem müşterilerin marka değerleriyle oynuyorlar hemde yüzlerce aynı projeye sahip firmalar gibi aynı vitrini oluşturuyorlar. 

Unutmayın; müşterisinin başarı sağlayarak kazançlarını artırmasını ve marka değerini düşünen her web tasarım firması özel projelerle yola çıkarak yeni nesil web sayfası tasarımı çizgisine sahip olmanızı sağlarlar. 

İstanbul'da Profesyonel Web Sitesi Tasarım Ücretleri Hakkında

2015-2016 yılında kurumsal özel tasarım hizmet ve ürün teşhir web sitesi ücretleri 3.000 TL. bedellere geliştirilmekteydi. Müşterilerin dil seçeneği ve varyasyonel yazılım modül isteklerine göre artabilen profesyonel web sitesi fiyatları, hazır şablon siteleri hazırlayarak ilerleyen kişilerin 1-2 gün içinde teslim edebileceği projeler değildir.

Kararlı web sitesi proje bedelleri, modern website tasarımı çizgisi, kurumsal hizmet yaklaşımı ve site geliştirme iş süreçleriyle rakiplerinden sıyrılan İstanbul Web Tasarım Firması birNC'nin sektörel proje geliştirme tecrübesini şirketinizle tanıştırmanın zamanı gelmiştir belkide. birNC'nin 2015-2016-2017 yıllarında gerçekleştirdiği mobil uyumlu, yeni nesil web sitesi projelerini buradan inceleyebilirsiniz!...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

İstanbul web sitesi tasarım sektörünün marka ismi birNC'nin bilgi sahibi olabileceğiniz yazıları...


 Kaliteli Web Sitesi Tasarımları Nasıl Geliştirilir    Tüm Web Tasarım Yazıları

 

Ana Menüye Dön