İstanbul’da Web Tasarım Sektörü

WEB TASARIM REKABETİ VE İSTANBUL
Merhaba birNC’nin değerli ziyaretçileri ve bu yazımızın ulaştığı web tasarım ilgilileri...
İstanbul’da Web Tasarım Sektörü
Yazımıza işlerinizde başarılar dileyerek başlayalım. Artık son sözlerin başlangıçlarda söylendiği zamanları yaşıyoruz Türkiye'de. Web Tasarım Ajansı birNC olarak bizde bu modaya uyalım.

Çok içten belirtiyoruz:

İŞLERİNİZDE BAŞARILAR VE BOL KAZANÇLAR DİLİYORUZ…

Türkiye İstanbul’da web tasarım sektöründeki rekabeti anlamak çok basittir. Bunun için özellikle Google'da ilk sayfaya çıkmak için verilen sıralama yarışını (savaşını) incelemeniz yeterlidir aslında. Yandex, Bing vb. arama motorlarında da bu rekabeti artık hissediyorsunuz.


Kesinlikle web tasarım sektöründeki rekabet diğer sektörlerde olan rekabetin 10 katıdır diyebiliriz. 

Web tasarımı dünyasında bir pasta var ve bu pasta İstanbul'da faaliyet gösteren firmaları temsil eden kişilerin kültürüne, beklentilerine, amaçlarına ve hedefleri doğrultusunda tercih ettikleri web ajanslarına göre dağılıyor. Ancak aynı paralellikte bu tercihlerin kaliteyi yansıttığı söylenemez. 

Önce para diyen web tasarım firmalarının stratejisi...

Paket web tasarım hizmeti sunan firmalar hazır tamplate şablonlar, temalar, kopya tasarımlar vb. stratejilerle özel web sitesi tasarımı konsepti çizgisine sahip web firmalarının harcadığı zamanı bu şekilde kazanarak, web sitesi projesi fiyatlarında da inanılmaz indirimlerle bu rekabet içerisinde yer alıyorlar. 

Hedef web tasarım müşterilerinin ihtiyaçlarını bir başka müşterilerine sundukları aynı web tasarım şablonlarıyla sağlayarak hem müşterilerin marka değerleriyle oynuyorlar hemde yüzlerce aynı projeye sahip firmalar gibi aynı vitrini oluşturuyorlar. 

Unutmayın; müşterisinin başarı sağlayarak kazançlarını artırmasını ve marka değerini düşünen her web tasarım firması özel projelerle yola çıkarak yeni nesil web sayfası tasarımı çizgisine sahip olmanızı sağlarlar. 
İstanbul’da Web Tasarımı Sektörü
Web sitesi tasarım ve yazılım ücretleri 2016 yılında kurumsal bir proje ise asla 1.000 TL. olamaz. Web sitesi projesinin özelliklerine göre en az 3.000 TL. gibi web sitesi ücretleriyle yaklaşırlar. Evet, hazır şablon siteleri hazırlayarak ilerleyen web tasarım firmaları gibi 1-2 günde bu projeleri tamamlayamazlar ancak 20-30 günde sektörünüzün en iyi web sitesi projesine sahip olursunuz.

Özel internet sitesi projenizle ilgi odağı olur, profesyonel bir marka yönetimiyle de rakiplerinizin önünde yer alarak sektörünüzün lideri olursunuz!...

İstanbul'da web tasarım sektörünün özeti yukarıdaki gibidir...

Modern website tasarımı çizgisi, kurumsal web tasarım yaklaşımı ve web sitesi geliştirme iş süreçleriyle farklılık yaratan İstanbul Web Tasarım Firması birNC'nin, web tasarımı sunum sistemi ve özel web sitesi proje geliştirme iş kültürüyle de rakiplerinden ayrıldığını söyleyebiliriz. 

birNC'nin 2016 yılında gerçekleştirdiği mobil uyumlu, yeni nesil web sitesi projelerini mutlaka inceleyin!...

Sonraki Makale  Kaliteli Web Sitesi Tasarımları
 

Ana Menüye Dön